Üsküdar Kombi Servisi

Hızlı kaliteli profesyonel bir teknik ekibe ihtiyacınız var ise bizi seçebilirsiniz.

Üsküdar Kombi ServisiÜsküdar Kombi Servisi tüm marka ve model kombi iklimlendirme cihazları için teknik servis hizmeti vermektedir.
Hızlı kaliteli profesyonel bir teknik ekibe ihtiyacınız var ise bizi seçebilirsiniz.
Onarımını meydana getirdiğimız kombi cihazlarını yazılı olarak kayıt altına almakta ve bir yıl tarafımızdan güvence vermekteyiz. Garantinin geçerli olması için servis fişinizi atmayınız arıza tekrarından sizden daha önce meydana getirilen iş için belgenin gösterilmesi istenecektir.

Kombi arıza teşhisi ve bulunmuş olduğunuz mekana gelindiği için alınan servis ücreti 40 liradır. Firmamız olan Üsküdar Kombi Servisine cihazınızda bir arıza yok yalnız yıllık temizlik ve kontrolünü yapmış oldurmak isterseniz 80 liradır. Fakat kombi aletinda arıza var ise parça ve fiyatı ve işin güçlük derecesine gore size işçilik ücreti söylenir kabul ederseniz onarıma başlanır kabul etmezseniz 40 lira servis ücreti istenir. Parça ücreti sormak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Düzenli olarak meydana getirilen bakım ile kombi performansı ilk günkü şeklinde olması sağlanır naturel gaz ve elektrik faturalarının kabarması engellenir aletin arızalanma riski en aza inecektir. Gaz kaçaklarının önüne geçilir su kaçaklarının oluşması ile ortamın batması önlenir. Üsküdar Kombi Servisi firması olarak icra ettiğimız gözlemler sonucunda tertipli olarak meydana getirilen bakımlar neticesinde kombinin ömrü ortalama 5 ila 10 yıl içinde uzadığını görmekteyiz.Neler Yapıyoruz.

Kombi Servisi & Bakımı

Kombi servisi hizmetimizi İstanbul’un tüm semtlerine 7/24 vermekteyiz. Isıtma sistemleri sektöründeki 13 senelik tecrübemizle siz değerli müşterilerimize dünya standartlarının üzerinde kaliteli hizmet vermekteyiz.

KOMBİ BAKIM

Kombi bakımı cihazınızın düzgün çalışması ve arıza çıkartmaması için en lüzumlu işlemlerden biridir. Zamanında ve doğru meydana getirilen bakım doğal gaz faturanızı azaltır, cihazınızın ömrünü uzatır ve arıza çıkartmasını engeller. Cihazınıza periyodik olarak senede bir kere bakım yapmış olmalısınız.

KOMBİ ARIZA

Kombi servisinde 13 yıllık tecrübemizle cihazınızdaki arızayı yanılma oranı olmadan tespit edip sizlere bildiririz. Cihaz arızaları cihazınızın yaşı, bugüne dek olan kullanımı, daha önce yapılan bakımların kalitesi ve daha buna benzer bir çok sebepten dolayı değişkenlik izah edebilir.


Şimdi Ara

İletişim Bilgileri

Müşteri Hizmetleri ve Adres Bilgileri.

YUNUS EMRE MAH.VEYSEL KARANİ CAD.NO:123/A SANCAKTEPE/İSTANBUL
+90 532 474 54 51

info@hizlikombiservisi.com

LOKASYONLARIMIZ

Biz Her Yerdeyiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizi Takip Ediniz

Uluslararası çalışan Hızlı kombi servisi sosyal medyada sizlere bilgi vermek adına sürekli paylaşımlar yapmaktadır.